Логотип нотаріуса
Київ, 01032
вул. Саксаганського 133-А
Будні 09:00-18:00
Субота до 15:00

Нотаріус Київ

Договори Довіреності Держреєстрація Апостиль Посвідчення заяв Аффідевіт Посвідчення підписів Посвідчення копій Посвідчення перекладів Нотаріальний переклад Оформлення заповіту Спадкові справи

У яких випадках необхідно звертатися до нотаріуса у Києві

Нотаріус по операціям з нерухомістю

Якщо необхідно купити, продати, подарувати квартиру, будинок, земельну ділянку (нотаріус обслуговує місто Київ)

Нотаріус з нерухомості перевіряє документи учасників правочину, право власності на нерухомість, складає проект договору купівлі-продажу, погоджує текст договору з усіма сторонами, організовує процедуру здійснення купівлі-продажу та взаєморозрахунків, забезпечує гарантії права власності, реєструє майно у державному реєстрі.

Нотаріус реєстратор

Якщо необхідно відкрити бізнес, створити юридичну особу, зареєструвати ТОВ, СПД, ФОП, благодійний фонд

Нотаріус Майдибура Оксана Василівна наділена функціями державного реєстратора, що дозволяє без посередників (а отже, за мінімальною ціною) зареєструвати своє підприємство, підприємницьку діяльність у найкоротший термін, а за необхідності внести зміни (КВЕД, власники, бенефіціари, статут, адреса, тощо) до реєстру.

Оформлення довіреностей

Якщо необхідно оформити довіреність на іншу особу

У випадках коли з тих чи інших причин у вас немає бажання або можливостей розпоряджатися рухомим або нерухомим майном, подавати документи до державних та судових інстанцій, реєструвати майно або бізнес, тощо, ви можете доручити ці завдання іншій людині чи організації, оформивши відповідну довіреність у нотаріуса.

Оформлення заяв

Якщо необхідно оформити заяву цивільного чи майнового типу

Спектр таких заяв, які засвідчуються нотаріусами, дуже широкий, це і дозвіл батьків для виїзду неповнолітньої дитини за кордон, і заява про неодруження на території України, і заяву про матеріальне спонсорство поїздки за кордон тощо, а для подання заяв для закордону використовується такі форми документів як аффідевіт та апостиль.

Посвідчення копій та підписів

Якщо необхідно завірити копію, документ чи підпис

Функція нотаріального завірення необхідна для того, щоб документу, копії документа або підпису людини під документом, що засвідчується, надати юридичну значущість. Наприклад, не завірена нотаріусом копія документа – це лише поліграфічна продукція. Після того, як копія завірена нотаріусом, вона набуває такої ж юридичної сили, як і оригінал.

Оформлення спадщини та заповітів

Якщо необхідно скласти заповіт чи отримати спадщину

Нотаріуси є ключовою ланкою в оформленні та отриманні спадщини. Саме нотаріус посвідчує заповіти та вносить їх до реєстру. Саме нотаріусу потрібно подавати заяву на отримання спадщини. Саме нотаріус після закінчення шести місяців видає спадкоємцю свідоцтво про право на спадщину, згідно з яким спадкоємець стає законним власником майна.

Вкажіть, яка послуга вам потрібна чи задайте питання.

Отримайте безкоштовну консультацію та дізнайтеся ціну послуги нотаріуса в Києві

Так, після 24 лютого частина нотаріусів призупинили свою діяльність, але поступово кількість нотаріусів які працюють під час війни збільшується. Нотаріус Майдибура Оксана Василівна працює під час військових дій згідно з встановленим графіком та посвідчує усі правочини, які передбачені законом про нотаріат. Єдине обмеження яке може впливати на роботу нотаріуса, це періодичні відключення світла (електропостачання), тому рекомендуємо узгоджувати час відвідання нотаріуса заздалегідь. Також, нотаріус виїжджає за викликом.

Справа в тому, що нотаріус посвідчує власноручний підпис людини яка присутня в офісі нотаріальної контори. Якщо людина знаходиться за кордоном, відповідно, така людина свій підпис на документі поставити не може, а отже і нотаріус не може посвідчити того, чого нема.
Є два варіанти надати довіреність іншій людині якщо ви знаходитесь за кордоном.

  1. Посвідчити довіреність у місцевому консульстві України.
  2. Зробити довіреність і апостиль до неї у місцевого нотаріуса, після чого переслати довіреність будь-якою поштовою службою до України.

Нотаріус посвідчить згоду батька чи батьків на виїзд дитини за кордон, якщо це потрібно для перетину кордону України та /або тієї держави у яку дитина прямує. Питання, чи потрібен дозвіл для тієї країни куди дитина виїжджає, треба уточнювати у прикордонній службі цієї країни.

Довіреності

Протягом 15 хвилин ви можете оформити, завірити та отримати на руки як прості разові довіреності, так і генеральну довіреність на автомобіль або генеральну довіреність на нерухомість – квартиру, житловий будинок, ділянку тощо, за якими довірена особа може здійснювати повний спектр дій щодо розпорядження рухомим або нерухомим майном, включаючи купівлю, продаж, дарування, державну реєстрацію, тощо.

Договори

Договір відноситься до найбільш уживаного способу юридично закріпити угоду або домовленості між двома і більше особами. Нотаріус є уповноваженою з боку держави особою, яка перевіряє договір на відповідність закону та засвідчує його своїм підписом та печаткою, надає цьому документу законної сили. Нараховується велика кількість договорів для різних правових та життєвих ситуацій, від найпоширеніших, на кшталт договору купівлі-продажу чи договору дарування, та договрів для різних життєвих ситуацій, як то, договір аренди, спадковий договір договір довічного утримання, щлюбний договір і т.д.

Нижче наведено деякі з багатьох договорів, які можна посвідчити у нотаріуса Майдибура Оксана Василівна

Державна реєстрація

Нотаріус Майдибура Оксана Василівна надає послуги Державного реєстратора.
Звертаючись до нотаріуса, ви отримуєте вичерпний обсяг послуг з державної реєстрації в одному місці (без посередників) і в найкоротший час, з одночасним внесенням даних до держреєстрів, а саме, реєстрацію прав на нерухоме майно, реєстрацію підприємств, юридичної особи (ТОВ, ОО), фізичної особи підприємця (СПД, ФОП), внесення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників, структури власності юридичної особи, зміни директора, керівника юридичної особи, розміру статутного капіталу, видів економічної діяльності (КВЕД), місцезнаходження юридичної особи, складу засновників юридичної особи, статуту, приведення у відповідність до законодавства, відомостей про юридичну особу, реєстрацію благодійних фондів.

Посвідчення заяв, підписів, документів, перекладів

Витяги

Оформлення спадщини та заповітів

Нотаріус

Майдибура Оксана Василівна

Майдибура Оксана Василівна

Приватний нотаріус Київського нотаріального округу

Свідоцтво про право на нотаріальну діяльність № 9217

Відгуки про нотаріуса

Jim
Jim
2023-09-16
Хороший фахівець, все зрозуміло та доступно пояснює, надає відмінну консультацію. Надалі буду співпрацювати.
Максим Романюк
Максим Романюк
2023-09-15
Сервіс чудовий! Все сподобалося, швидкісне вирішення проблем. Ціна адекватна.
4 наклейки Нож
4 наклейки Нож
2023-09-14
Користувалася послугами нотаріуса, надали дуже якісну та компетентну консультацію. Все проходить швидко, працівники ввічливі. Рекомендую.
Дорошенко Єгор ПР-2-2
Дорошенко Єгор ПР-2-2
2023-09-13
Шукав відповідального порядного нотаріуса, щоб оформити на себе квартиру. Багато знайомих рекомендували саме цього нотаріуса як кращого професіонала, і справді все виявилося саме так,дуже сподобалися послуги.
Каріна Ковальчук
Каріна Ковальчук
2023-09-12
Шукала відповідального порядного нотаріуса, щоб оформити на себе квартиру. Багато знайомих рекомендували саме цього нотаріуса як кращого професіонала, і справді все виявилося саме так,дуже сподобалися послуги.
Віка
Віка
2023-09-11
Все сподобалося, ввічлива та згуртована команда працівників. Всім раджу звертатися саме сюди
Roman Mickevich
Roman Mickevich
2023-09-05
Нотариальная контора понравилась. Очень вежливые, внимательные. Все документы не простo заверили, а сто раз проверили. Спасибо, такoе отношение впечетляет!
Паша Коваль
Паша Коваль
2023-09-05
Дуже компетентна консультація, чудова підтримка з усіх питань щодо оформлення юридичної особи. Усі питання були вирішені дуже швидко.
Melnik Maxim
Melnik Maxim
2023-09-04
Оформляли у цього нотаріуса вже не одну угоду. Все відмінно. Дуже чемно, швидко, якісно. Рекомендую.
Валерія Романчук
Валерія Романчук
2023-09-03
Впечатление об Оксане Васильевне только положительное. Высокий уровень, в работе отточено все до мелочей, оптимальные цены. Хорошее отношение к клиентам. Оформляли наследство. Помощники нотариуса вежливые и ответственные

Нотаріальна контора Майдибури О.В.

Контакти нотаріуса

01032, Київ, Шевченківський район
вул. Саксаганського 133-А
Понеділок - П`ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00

Графік роботи нотаріуса

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю
* також нотаріус працює на виїзді та за викликом

Розташування нотаріуса

консультація безкоштовна
у всіх месенджерах