Нотаріус
Київ, 01032
вул. Саксаганського 133-А
Будні 09:00-18:00
Субота до 15:00

Видача дублікатів нотаріальних документів

У разі втрати чи псування документа, засвідченого чи виданого нотаріусом, нотаріусом видається дублікат втраченого чи зіпсованого документа.

До передачі до архіву екземплярів документів, засвідчених або виданих нотаріусом, дублікат втраченого або зіпсованого документа видається нотаріусом за місцем його зберігання. Дублікат документа повинен містити весь текст засвідченого або виданого документа, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

На дублікаті документа робиться відмітка про те, що він має силу оригіналу, і здійснюється напис, що засвідчує. Крім того, про видачу дубліката нотаріус робить відмітку на примірнику документа, який зберігається у справах державної нотаріальної контори чи приватного нотаріуса.

Документи для отримання дублікатів

  1. Паспорт
  2. Ідентифікаційний номер за ДРФО

Особливості видачі дублікатів

Дублікати документів, засвідчених або виданих нотаріусом, можуть бути видані згідно з письмовою заявою спадкоємців осіб, за дорученням яких або щодо яких здійснювалась нотаріальна дія, а також виконавця заповіту та на запит нотаріуса, яким заведено спадкову справу. У цьому випадку нотаріусу, крім свідоцтва про смерть таких осіб, подаються документи, що підтверджують їхні стосунки (свідоцтво виконавця заповіту).

Дублікат заповіту може бути виданий зазначеним у заповіті спадкоємцям, виконавцю заповіту після подання свідоцтва про смерть заповідача. У разі смерті спадкоємців, зазначених у заповіті, дублікат може бути виданий їх спадкоємцям після подання ними свідоцтва про смерть заповідача та померлого спадкоємця.

До заяви про видачу дубліката заповіту або видачу дубліката іншого документа спадкоємцям осіб, за дорученням яких або щодо яких вчинялася нотаріальна дія, виконавцю заповіту нотаріус залучає засвідчену ним фотокопію свідоцтва про смерть та засвідчені фотокопії інших документів, що підтверджують їх сімейні стосунки ).

Дублікат секретного заповіту не видається!

Нотаріус під час видачі дубліката втраченої довіреності перевіряє дійсність цієї довіреності за даними Єдиного реєстру довіреностей.

Дублікати втрачених довіреностей підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі довіреностей відповідно до Положення про Єдиний реєстр довіреностей, затвердженого наказом Мін’юсту України.

Замовити дублікат / Дізнатися вартість

Нотаріальна контора Майдибури О.В.

Контакти нотаріуса

01032, Київ, Шевченківський район
вул. Саксаганського 133-А
Понеділок - П`ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00

Графік роботи нотаріуса

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю
* також нотаріус працює на виїзді та за викликом

Розташування нотаріуса

консультація безкоштовна
у всіх месенджерах