Нотаріус
Київ, 01032
вул. Саксаганського 133-А
Будні 09:00-18:00
Субота до 15:00

Довіреність. Нотаріальне посвідчення довіреностей.

Довіреність протягом 15 хвилин. Ви можете оформити та отримати на руки як прості разові довіреності, так і генеральну довіреність на автомобіль або довіреність на нерухомість – квартиру, житловий будинок, ділянку тощо, за якими довірена особа може здійснювати повний спектр дій щодо розпорядження рухомим або нерухомим майном, включаючи купівлю, продаж, державну реєстрацію, отримання документів, пошти, пенсії, представництво інтресів, тощо.

Замовлення довіреності онлайн

Вкажіть яка довіреність потрібна та дізнайтеся її вартість

При завіренні довіреності нотаріус:

 1. Консультує з питань пов’язаних з довіреністю, що оформляється (яка довіреність потрібна саме у вашій ситуації, які дії можна здійснювати за довіреністю, наскільки безпечно довіряти комусь у вашому випадку, як убепечити себе від неправомірних дій людини якій ви довіряєте)
 2. Переконується в дієздатності особи, яка є довірителем
 3. Посвідчує довіреність та реєструє нотаріальну дію
 4. Вносить інформацію до єдиного реєстру довіреностей (ЕРД)

Процедура посвідчення довіреності

Для оформлення довіреності особа, яка довіряє, повинна особисто відвідати нотаріальну контору та повідомити нотаріуса, які дії вона збирається довірити. Нотаріус пояснить довірителю, які дії він має право доручити іншій особі і які наслідки такої довіри можуть мати місце.

Якщо довіритель розуміє пояснення нотаріуса, як базовий документ береться типовий бланк-шаблон довіреності, який редагується під завдання довірителя.

Переконавшись у тому, що довіритель розуміє та приймає зміст документа, який підписує, нотаріус роздруковує довіреність на спеціальному нотаріальному бланку, довіритель ставить свій підпис, після чого нотаріус, упевнившись в ідентичності особи, яка поставила підпис, завіряє довіреність своїм підписом та печаткою з внесенням інформації до ЄРД (єдиний реєстр довіреностей).

Увага! Ви можете подати заявку на довіреність онлайн, тоді при відвідуванні нотаріуса залишиться тільки поставити підпис.

Що має містити довіреність

Довіреність містить два основні блоки:

 1. Дані про довірителя та довірену особу;
 2. Перелік дій, які довіритель дозволяє вчиняти довіреній особі.

Якщо внесення даних про довірителя та довіреної особи є суто процедурними завданнями, то обсяг дій, які довіритель доручає довіреній особі, завжди індивідуальний.

З одного боку, перелік дій має бути таким, щоб довірена особа мала змогу вирішити поставлене перед ним завдання, а з іншого, необхідно передбачити заходи безпеки для довірителя, щоб довірена особа не мала  можливості, свідомо чи несвідомо, завдати шкоди довірителю.

Вартість оформлення довіреності

На вартість оформлення довіреності впливають:

 1. Які види поруки зазначені у довіреності;
 2. На який період виписується довіреність;
 3. Терміновість завірення довіреності;
 4. Потреба у додаткових діях (наприклад отримання витягів).

Особливості оформлення довіреностей

Нотаріус засвідчує довіреність, складену від імені фізичної чи юридичної особи на ім’я однієї чи кількох осіб із чітко визначеними юридичними діями, які необхідно буде вчинити представнику.

У тексті довіреності мають бути зазначені місце та дата її складання (підписання), прізвища, імена, по батькові (повне найменування юридичної особи), місце проживання (місцезнаходження юридичної особи) представника та особи, яку представляють, а в необхідних випадках і посаду, яку вони обіймають .

Строк, на який може бути видана довіреність, визначається цивільним законодавством України. Якщо термін довіреності не встановлений, вона дійсна до її скасування.

При посвідченні довіреностей від імені юридичної особи нотаріус перевіряє обсяг правоздатності юридичної особи, достовірність підписів посадових осіб та їх повноважень на право підпису.

Довіреність на укладення договору дарування, в якому не встановлено імені обдаровуваного, є недійсною.

Довіреність, видана у порядку перевірки, підлягає нотаріальному посвідченню після подання основної довіреності, в якій передбачено право на перевірку.

Довіреність, видана у порядку передовіри, не може містити в собі більше прав, ніж вони передані за основною довіреністю. Особа, яка видала довіреність, може у будь-який час скасувати довіреність або передовіру, подавши заяву про відміну довіреності, підпис на якій засвідчено нотаріально.

Засвідчені нотаріусами довіреності, а також довіреності, видані в порядку передовіри, припинення їхньої дії, підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі довіреностей у порядку, встановленому Положенням про Єдиний реєстр довіреностей.

Нотаріальні гарантії

Звертаючись до нотаріуса Оксана Майдибура, ви можете бути впевнені в тому, що:

 1. Нотаріус ретельно проаналізує завдання довірителя;
 2. Попередить про можливі ризики;
 3. Складе текст, який матиме юридичну силу та не суперечитиме законодавству;
 4. У найкоротші терміни здійснить завірення та реєстрацію довіреності.

Замовити довіреність онлайн / Дізнатися вартість

Нотаріальна контора Майдибури О.В.

Контакти нотаріуса

01032, Київ, Шевченківський район
вул. Саксаганського 133-А
Понеділок - П`ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00

Графік роботи нотаріуса

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю
* також нотаріус працює на виїзді та за викликом

Розташування нотаріуса

консультація безкоштовна
у всіх месенджерах