Нотаріус
Київ, 01032
вул. Саксаганського 133-А
Будні 09:00-18:00
Субота до 15:00

Реєстрація СПД, ФОП, фізичної особи підприємця

Найпростіший і найдешевший спосіб в Україні відкрити свій бізнес та розпочати підприємницьку діяльність — реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця (або ФОП, фізичної особи-підприємця).

На ринку послуг реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб представлено величезну кількість посередників, більшість з яких не несуть жодної цінності, оскільки не є представниками держави та виконують суто посередницькі функції, заробляючи на незнанні можливостей тими, хто має намір відкрити свій бізнес.

Завдяки тому, що тепер приватний нотаріус наділений правами державного реєстратора, реєстрація ФОП (ФОП) стала простою та надзвичайно швидкою процедурою.

Безпосередньо в нотаріальній конторі будь-яка людина, яка побажала розпочати свою власну справу, може стати підприємцем, вибрати систему оподаткування (зазвичай це спрощена система на єдиному податку) і офіційно зареєструватися як ФОП.

Більше того, нотаріус, як професійний юрист може порадити, яку форму оподаткування найкраще обрати підприємцю-початківцю.

Документи для реєстрації ФОП (СПД)

Для державної реєстрації ФОП, СПД нотаріусу надаються такі документи:

  1. паспорт та ідентифікаційний код;
  2. заяву про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем;
  3. заяву про обрання фізичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційну заяву про добровільну реєстрацію як платник податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової та митної політики (за бажанням заявника);

Для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності – нотаріально засвідчену письмову згоду батьків (усиновителів) чи піклувальника чи органу опіки та піклування.

Замовити реєстрацію СПД, ФОП / Дізнатися вартість

Нотаріальна контора Майдибури О.В.

Контакти нотаріуса

01032, Київ, Шевченківський район
вул. Саксаганського 133-А
Понеділок - П`ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00

Графік роботи нотаріуса

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю
* також нотаріус працює на виїзді та за викликом

Розташування нотаріуса

консультація безкоштовна
у всіх месенджерах