Нотаріус
Київ, 01032
вул. Саксаганського 133-А
Будні 09:00-18:00
Субота до 15:00

Аффідевіт

Аффідевіт належить до документів, що називаються заявами.

Як і більшість заяв засвідчених нотаріусом, аффідевіт фіксує факти викладені зі слів (наприклад, що людина не одружена або, що людине не перебуває під слідством). Нотаріус переносить відомості викладені особою-заявником на спеціальний нотаріальний бланк та засвідчує справжність підпису під цим документом. У більшості випадків афідевіт використовується для надання за кордоном і в цьому він схожий на апостиль, але для деяких документів не передбачена можливість апостилювання.

У таких віипадках використання аффідевіту – це єдина можливість надати документ, який вимагає закордонна сторона. Такими документами, наприклад, можуть бути:

Довідка про несудимість

Довідка про несудимість є одним із найбільш затребуваних документів, необхідних громадянам України для отримання візи, тимчасового або постійного місця проживання, отримання громадянства або працевлаштування за кордоном.

Довідка про неперебування у шлюбі (сімейний стан)

У заяві-афідевіті ви можете вказати, що не перебуваєте у шлюбі, а нотаріус це зафіксує та посвідчить. Такий документ називається заявою про неперебування у шлюбі на території України або довідкою про сімейне становище.

Довідка про перебування у цивільному шлюбі

Можна скласти заяву про те, що ви перебуваєте у цивільному шлюбі з ____________, нотаріус може завірити і таку заяву (таку форму називають оформленням громадянського шлюбу через нотаріуса).

Документи

Для складання та нотаріального посівдчення афідевіту знадобляться:

  1. оригінал паспорта
  2. картка платника податків (ІПН)
  3. документи, що згадуються у тексті заяви

Щоб оформлення афідевіту пройшло швидко і за одне відвідування, перед відвідуванням нотаріальної контори зв’яжіться з нотаріусом, щоб поставивши потрібні питання, нотаріус зміг визначити, який пакет документів вам знадобиться для того, щоб підтвердити факти викладені в афідевіті і щоб такий афідевіт мав законну силу.

Замовити аффідевіт / Дізнатися вартість

Нотаріальна контора Майдибури О.В.

Контакти нотаріуса

01032, Київ, Шевченківський район
вул. Саксаганського 133-А
Понеділок - П`ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00

Графік роботи нотаріуса

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю
* також нотаріус працює на виїзді та за викликом

Розташування нотаріуса

консультація безкоштовна
у всіх месенджерах