Нотаріус
Київ, 01032
вул. Саксаганського 133-А
Будні 09:00-18:00
Субота до 15:00

Витяг з реєстру майнових прав

З 1 січня 2013 року в Україні запрацював оновлений Державний реєстр майнових прав та обтяжень на нерухомість. Такий Єдиний державний реєстр є уніфікованим, оскільки інформація, яка до цього моменту містилася у 4-х різних реєстрах, тепер розміщена в ньому повністю.

Як встановлено законодавством, яке регулює цю галузь, для того, щоб зареєструвати речові права або їх обтяження щодо будь-якої нерухомості, необхідно звернутися до органу державної реєстрації прав, які територіально відповідає розміщенню об’єкта нерухомого майна або більшої його частини. Усі подібні заяви реєструються у порядку черговості їх надходження.

Зверніться до нотаріуса Майдибура Оксана Василівна яка наділені правами державного реєстратора – це дозволить одночасно і в одному місці не лише зробити витяг, а й здійснити державну реєстрацію.

Документи

Витяг з Реєстру може отримати власник або правовласник майна, цей документ міститиме необхідну інформацію про осіб, які отримували відомості про права та обтяження прав щодо даного об’єкта нерухомості.

Інформацією з Єдиного державного реєстру мають право користуватися нотаріуси при здійсненні нотаріальних дій, пов’язаних з нерухомістю, а також банки при проведенні операцій, пов’язаних з іпотекою.

Необхідність отримання витягу з Реєстру про відсутність іпотеки, заборон, будь-яких обтяжень може бути викликана різними причинами. Такий документ може знадобитися, наприклад, у тому випадку, якщо ви продаєте нерухомість, а покупець, володіючи інформацією про те, що нерухомість була в іпотеці, і просить Вас документальне підтвердження того, що іпотека знята.

Для отримання витягу потрібно надати свідоцтво права власності на нерухоме майно, витяг про реєстрацію прав власності на нерухоме майно, технічний паспорт, паспорт та ідентифікаційний номер власника, документ, в якому зафіксовано факт іпотеки, накладення заборон та обтяжень.

Докладний перелік необхідних документів можна буде дізнатися безпосередньо у нотаріуса.

Замовити витяг з реєстру майнових прав / Дізнатися вартість

Нотаріальна контора Майдибури О.В.

Контакти нотаріуса

01032, Київ, Шевченківський район
вул. Саксаганського 133-А
Понеділок - П`ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00

Графік роботи нотаріуса

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю
* також нотаріус працює на виїзді та за викликом

Розташування нотаріуса

консультація безкоштовна
у всіх месенджерах