Нотаріус
Київ, 01032
вул. Саксаганського 133-А
Будні 09:00-18:00
Субота до 15:00

Довіреність на представництво інтересів у суді

Вести справи під час суду громадянин може самостійно чи через довірену особу, наприклад, юриста чи адвоката. У цьому випадку необхідна довіреність на представництво інтересів у суді, або судова довіреність. Це документ, що містить інформацію про передачу повноважень довіреній особі, щоб вона робила певні дії. Наприклад, представляти інтереси довірителя під час судового процесу.

Судова довіреність на представництво має містити паспортні дані, перелічені повноваження, термін дії та дату видачі. Цей документ вимагає письмового оформлення та нотаріального засвідчення.

Маючи такий документ і представник може вчиняти судово-процесуальні дії від імені довірителя. У ньому фіксуються важливі представницькі повноваження. До таких повноважень можуть належати підписання позову, відкликання, інші повноваження, що регулюються законодавством України.

Такий документ представляє інтереси в судових органах як громадян, так і організацій. У нього є універсальні повноваження, з його допомогою громадянин може оскаржити різні дії або бездіяльність або рішення прийняті судовими органами.

Термін дії доручення на представництво у суді

З одного боку, термін дії довіреності вказується у ній самій, з іншого боку, слід враховувати, що є різні види довіреностей. Наприклад, загальні, спеціальні та разові. Отже, можливі варіанти, від разового подання, до періодичного та/або розірвання договору на подання інтересів у суді.

Судова довіреність від юридичної особи

Такий документ представляє інтереси організації на суді, його слід підписати виконавчим органом юридичної особи та завіряти печаткою. Це дає можливість повного правознавства справ у судових інстанціях, якщо є установчі документи і всі повноваження підкріплені актами. Довіреність оформляється згідно з чинним законодавством, де обов’язково має бути відображена його представницька компетенція від юридичної особи.

Довіреність від професіонала та для професіонала

Нотаріус Майдибура Оксана Василівна – професійний юрист, який допоможе зробити довіреність максимально відповідною до ваших завдань та максимально безпечну для вас як довірителя.

Коли судову довіреність оформлено на відомого адвоката, це дає більше можливостей позитивного вирішення справи. Уклавши довіреність для судових інстанцій, довірителю не обов’язково перебувати на кожному судовому засіданні. Така справа вимагає точності, одна неправильна дія спричинить складності не тільки для довірителя, а й для довіреної особи.

Замовити довіреність на представництво інтересів у суді / Дізнатися вартість

Нотаріальна контора Майдибури О.В.

Контакти нотаріуса

01032, Київ, Шевченківський район
вул. Саксаганського 133-А
Понеділок - П`ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00

Графік роботи нотаріуса

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю
* також нотаріус працює на виїзді та за викликом

Розташування нотаріуса

консультація безкоштовна
у всіх месенджерах