Частный нотариус / Киевский нотариальный округ / Свидетельство № 9217

logo

Киев

Саксаганского 133 А

09:00-18:00

Суббота до 15:00

Частный нотариус в Киеве Оксана Майдыбура

Частный нотариус в Киеве Оксана Майдыбура

Образец доверенности на регистрацию ТОВ, ООО

Долгое время регистрация ТОВ (товариство з обмеженною відповідальністю) или ООО (общество с ограниченной ответственностью) было прерогативой государственных регистраторов.

Ввиду загруженности госрегистраторов, функцию посредников на себя брали так называемые юридические конторы, основной задачей которых было стояние в очереди к госрегистратору.

Процедура была следующей:
– учредитель предприятия обращался в юридическую контору
– представитель конторы и учредитель оформляли у нотариуса доверенность на регистрацию ТОВ
– представитель юридической конторы производил необходимые действия по доверенности
– по результатам учредитель получал документы на вновь созданное предприятие

Сейчас ситуация изменилась.
Нотариус наделенный правами госрегистратора, а частный нотариус Майдыбура Оксана Васильевна наделена правами госрегистратора, может процедуру регистрации ТОВ произвести самостоятельно, тем самым сокращая количество денег и времени, которые необходимо потратить на регистрацию предприятия.

Тем не менее, в силу различных причин, некоторые предприниматели пользуются услугами юридических фирм как посредниками при регистрации бизнеса.

Если вы все-таки решили регистрировать предприятие через посредника, а не у нотариуса, вам понадобится соответствующая доверенность на регистрацию ТОВ или ООО.

Необходима консультация по оформлению доверенности для регистрации ТОВ, ООО?

Довіреність на реєстрацію ТОВ

Місто Київ, Україна другого грудня дві  тисячі одинадцятого року.

Я, гр. України ІВАНОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ, 1964 року народження (податковий номер: 11111111111; паспорт: серія СН 111111, виданий Київським РУ ГУ МВС України в місті Києві 29 листопада 1982 року), зареєстрований за адресою: м. Київ, вул. Теремківська, буд. 1, кв. 1,

згідно з попередньою усною домовленістю цією довіреністю уповноважую:

гр. України ПЕТРЕНКО ПЕТРА ПЕТРОВИЧА, 1975 року народження, (податковий номер: 11111111111), мешкає за адресою: м. Київ, вул. Касіяна, буд. 1, кв. 7,

представляти мої права та особисті інтереси як учасника (засновника) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БІЗНЕС ТОВ” в усіх органах державної влади та управління, органах місцевого самоврядування, органах реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва, організаціях, установах, незалежно від форм власності та підпорядкування з питання реєстрації та перереєстрації цього товариства, а також в органах державної податкової адміністрації, податковій міліції, пенсійному фонді України, державної статистики, нотаріальних органах, в установах банку України при відкритті поточного рахунку для формування статутного фонду товариства, в органах внутрішніх справ та Дозвільній системі міста Києва щодо одержання дозволу на виготовлення печатки та штампів товариства, інших підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності, підпорядкування та галузевої приналежності.

Для цього представнику надається право:

  • представляти мої інтереси в будь-яких державних органах, а також підприємствах, установах організаціях, незалежно від форм власності підпорядкування та галузевої належності;
  • подавати, підписувати реєстраційні картки, заяви, клопотання, запити, акти, листи та будь-які інші документи, отримувати на руки належні мені документи, в тому числі, але не виключно, свідоцтво про держану реєстрацію, виписки, витяги з ЄДР, довідку від податкових органів про реєстрацію платника податків, довідку ЄДРПОУ, свідоцтво платника єдиного податку, довідки (повідомлення) про взяття на облік у відповідних фондах;
  • представляти мої інтереси у відносинах з органами дозвільної системи з приводу отримання дозволу на виготовлення печаток і штампів для чого підписувати та подавати до зазначених органів будь-які необхідні документи, в тому числі, але не виключно заяви, ескізи печаток і штампів, отримати дозвіл на виготовлення печаток і штампів, розписуватись в його отриманні;
  • замовляти виготовлення печаток і штампів, отримувати на руки виготовлені печатки і штампи;
  • здійснювати будь-які платежі в тому числі, але не виключно, платіж за здійснення державної реєстрації, за видачу довідки ЄДРПОУ, за отримання дозволу на виготовлення печаток і штампів, за виготовлення печаток і штампів, тощо;
  • відкривати в банківських установах рахунки та вносити готівкові кошти на такі рахунки.

Довіреність видана без права передоручення повноважень іншим особам на один рік та дійсна до другого грудня дві тисячі дванадцятого року.

Ця Довіреність була надана мені на перевірку до її підписання, вичитана мною і особисто я несу відповідальність за вірність всіх наданих та внесених даних в цю Довіреність, суть її мені зрозуміла та цим я підтверджую, що зміст даного одностороннього правочину, права, відповідальність, наслідки правочину, зміст ст.ст. 219, 238-241, 244-250 Цивільного кодексу України мені нотаріусом роз’яснено. Я повністю усвідомлюю і розумію значення своїх дій, дію добровільно, та не помиляюсь у відношенні цього правочину. Розуміючи значення і умови цього правочину та його правові наслідки, підтверджую дійсність намірів при його укладанні, а також те, що він не носить характеру фіктивного та удаваного, що зміст цього правочину відповідає моїй волі, прийнятий та підписаний особисто мною.

ПІДПИС_____________________________________________________________________

Посвідчувальний напис нотаріуса

Приватний нотаріус                                                                                                            Майдибура О.В.

01032, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок 102-Б, офіс 51
тел. (098) 101-06-06, (095) 101-06-06
Приватний нотаріус Майдибура Оксана Василівна
https://kiev-notar.com/

Если вам необходимо оформить доверенности на регистрацию ТОВ, ООО, обращайтесь к нотариусу Майдыбура Оксана Васильевна:

Консультация нотариуса:

* выберите услугу, укажите свои точные контактные данные, с Вами свяжется наш сотрудник.

По телефонам: (095) 101-06-06, (098) 101-06-06

По e-mail: notar@kiev-notar.com